MPL-SE2512-6R8
MPL-SE2512-6R8 Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 2512, Inductance value: 6.8uH
на замовлення 1492 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SEMI-SHIELDED INDUCTOR 6.8UH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 365mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 28MHz, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE2512-6R8 MPL-SE2512-6R8 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: SEMI-SHIELDED INDUCTOR 6.8UH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 365mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 28MHz
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A