MPL-SE2512-R47
MPL-SE2512-R47 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 470NH 4.5A 27 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm
Current - Saturation (Isat): 6.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 4.5A 27 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm, Current - Saturation (Isat): 6.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Інші пропозиції MPL-SE2512-R47
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE2512-R47 MPL-SE2512-R47 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5894 Description: FIXED IND 470NH 4.5A 27 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 20mOhm
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.5 A
товару немає в наявності
MPL-SE2512-R47 MPL-SE2512-R47 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 5894 Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 2512, Inductance value: 0.47uH