MPL-SE4030-150
MPL-SE4030-150 Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 403
на замовлення 3940 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 1.6A 185 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 185mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.95A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE4030-150 MPL-SE4030-150 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5897 Description: FIXED IND 15UH 1.6A 185 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 185mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.95A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
DC Resistance (DCR): 185mOhm
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A