MPL-SE4030-1R0
MPL-SE4030-1R0 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 1UH 6.3A 12.5 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12.5mOhm
Current - Saturation (Isat): 7.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.3 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE4030-1R0 - Leistungsinduktivität (SMD), 1 µH, 6.3 A, Halbgeschirmt, 7.5 A, MPL-SE Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 3mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1µH, Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.015ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 6.3A, Sättigungsstrom (Isat): 7.5A, Produktlänge: 4mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MPL-SE Series, productTraceability: No, Produktbreite: 4mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE4030-1R0 MPL-SE4030-1R0 Виробник : MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) 3080955.pdf Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE4030-1R0 - Leistungsinduktivität (SMD), 1 µH, 6.3 A, Halbgeschirmt, 7.5 A, MPL-SE Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 3mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1µH
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.015ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 6.3A
Sättigungsstrom (Isat): 7.5A
Produktlänge: 4mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-SE Series
productTraceability: No
Produktbreite: 4mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
MPL-SE4030-1R0 MPL-SE4030-1R0 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 5898 Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 4030, Inductance value: 1.0uH
Мінімальне замовлення: 12
MPL-SE4030-1R0 MPL-SE4030-1R0 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5898 Description: FIXED IND 1UH 6.3A 12.5 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
DC Resistance (DCR): 12.5mOhm
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.3 A
Мінімальне замовлення: 11
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 3mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.015ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 6.3A
Sättigungsstrom (Isat): 7.5A
Produktlänge: 4mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-SE Series
productTraceability: No
Produktbreite: 4mm