MPL-SE4030-2R2
MPL-SE4030-2R2 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 3.9A 30 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 3.9A 30 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE4030-2R2 MPL-SE4030-2R2 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 5900 Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 4030, Inductance value: 2.2uH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
MPL-SE4030-2R2 MPL-SE4030-2R2 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5900 Description: FIXED IND 2.2UH 3.9A 30 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
DC Resistance (DCR): 30mOhm
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A