MPL-SE4030-330
MPL-SE4030-330 Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Power Inductors - SMD Semi-Shielded Inductor 33uH
на замовлення 1979 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.1A 400 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE4030-330 MPL-SE4030-330 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 10712 Description: FIXED IND 33UH 1.1A 400 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Supplier Device Package: 1616
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A