MPL-SE4030-3R3
MPL-SE4030-3R3 Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 4030, Inductance value: 3.3uH
на замовлення 2002 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 3.45A 39.8 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 39.8mOhm, Current - Saturation (Isat): 4.1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 3.45 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE4030-3R3 MPL-SE4030-3R3 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5901 Description: FIXED IND 3.3UH 3.45A 39.8 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 39.8mOhm
Current - Saturation (Isat): 4.1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.45 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
DC Resistance (DCR): 39.8mOhm
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.45 A