MPL-SE4030-470
MPL-SE4030-470 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 47UH 900MA 540 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 540mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
на замовлення 1004 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 900MA 540 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 540mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE4030-470 MPL-SE4030-470 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 10713 Power Inductors - SMD Semi-Shielded Inductor 47uH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
MPL-SE4030-470 MPL-SE4030-470 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 10713 Description: FIXED IND 47UH 900MA 540 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Supplier Device Package: 1616
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 900 mA