MPL-SE4030-4R7
MPL-SE4030-4R7 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 63 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 63mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 63 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 63mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE4030-4R7 MPL-SE4030-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 5902 Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 4030, Inductance value: 4.7uH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
MPL-SE4030-4R7 MPL-SE4030-4R7 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5902 Description: FIXED IND 4.7UH 2.6A 63 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
DC Resistance (DCR): 63mOhm
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A