MPL-SE5040-150
MPL-SE5040-150 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 15UH 2.5A 83 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 83mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
на замовлення 1032 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 2.5A 83 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 83mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE5040-150 MPL-SE5040-150 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL_SE5040_150-2946579.pdf Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 5040, Inductance value: 15uH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
MPL-SE5040-150 MPL-SE5040-150 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5905 Description: FIXED IND 15UH 2.5A 83 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 83mOhm
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A