MPL-SE5040-R47
MPL-SE5040-R47 MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
3080962.pdf
Виробник: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE5040-R47 - Leistungsinduktivität (SMD), 470 nH, 8 A, Halbgeschirmt, 16 A, MPL-SE Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 470nH
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 9000µohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 4.9mm x 4.9mm x 4mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 8A
Sättigungsstrom (Isat): 16A
Produktlänge: 4.9mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-SE Series
productTraceability: No
Produktbreite: 4.9mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 1180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE5040-R47 - Leistungsinduktivität (SMD), 470 nH, 8 A, Halbgeschirmt, 16 A, MPL-SE Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 470nH, Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 9000µohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 4.9mm x 4.9mm x 4mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 8A, Sättigungsstrom (Isat): 16A, Produktlänge: 4.9mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MPL-SE Series, productTraceability: No, Produktbreite: 4.9mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE5040-R47 MPL-SE5040-R47 Виробник : MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) 3080962.pdf Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE5040-R47 - Leistungsinduktivität (SMD), 470 nH, 8 A, Halbgeschirmt, 16 A, MPL-SE Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 470nH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 9000µohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 8A
Sättigungsstrom (Isat): 16A
Produktlänge: 4.9mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-SE Series
productTraceability: No
Produktbreite: 4.9mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
MPL-SE5040-R47 MPL-SE5040-R47 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. MzM2Mw.pdf Description: FIXED IND 470NH 8A 7.3 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.3mOhm
Current - Saturation (Isat): 16A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 8 A
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 7.3mOhm
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 8 A
товару немає в наявності
MPL-SE5040-R47 MPL-SE5040-R47 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MzM2Mw.pdf Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 5040, Inductance value: 0.47uH