MPL-SE6040-100
MPL-SE6040-100 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 10UH 3.8A 41 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 41mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE6040-100 - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 3.8 A, Halbgeschirmt, 3.4 A, MPL-SE Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.049ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 6mm x 6mm x 4mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 3.8A, Sättigungsstrom (Isat): 3.4A, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MPL-SE Series, productTraceability: No, Produktbreite: 6mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE6040-100 MPL-SE6040-100 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 5914 Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 6040, Inductance value: 10uH
на замовлення 620 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
MPL-SE6040-100 MPL-SE6040-100 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5914 Description: FIXED IND 10UH 3.8A 41 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
DC Resistance (DCR): 41mOhm
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
Мінімальне замовлення: 9
MPL-SE6040-100 MPL-SE6040-100 Виробник : MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) 5914 Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE6040-100 - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 3.8 A, Halbgeschirmt, 3.4 A, MPL-SE Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.049ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 6mm x 6mm x 4mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.8A
Sättigungsstrom (Isat): 3.4A
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-SE Series
productTraceability: No
Produktbreite: 6mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 1 шт:
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.049ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.8A
Sättigungsstrom (Isat): 3.4A
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-SE Series
productTraceability: No
Produktbreite: 6mm