MPL-SE6040-150
MPL-SE6040-150 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 15UH 2.8A 70 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 2.8A 70 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Інші пропозиції MPL-SE6040-150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE6040-150 MPL-SE6040-150 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 5915 Description: FIXED IND 15UH 2.8A 70 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 70mOhm
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
MPL-SE6040-150 MPL-SE6040-150 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) 5915 Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 6040, Inductance value: 15uH