MPL-SE6040-1R5
MPL-SE6040-1R5 MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
3080971.pdf
Виробник: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE6040-1R5 - Leistungsinduktivität (SMD), 1.5 µH, 6.8 A, Halbgeschirmt, 8.9 A, MPL-SE
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.5
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.013
Bauform - Leistungsinduktivität: 6mm x 6mm x 4mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 6.8
Sättigungsstrom (Isat): 8.9
Produktlänge: 6
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-SE
productTraceability: No
Produktbreite: 6
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE6040-1R5 - Leistungsinduktivität (SMD), 1.5 µH, 6.8 A, Halbgeschirmt, 8.9 A, MPL-SE, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.5, Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.013, Bauform - Leistungsinduktivität: 6mm x 6mm x 4mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 6.8, Sättigungsstrom (Isat): 8.9, Produktlänge: 6, euEccn: NLR, Produktpalette: MPL-SE, productTraceability: No, Produktbreite: 6, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE6040-1R5 MPL-SE6040-1R5 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 1.5UH 6.8A 11.5MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11.5mOhm
Current - Saturation (Isat): 8.9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 6.8 A
Кількість Ціна
MPL-SE6040-1R5 MPL-SE6040-1R5 Виробник : MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) 3080971.pdf Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE6040-1R5 - Leistungsinduktivität (SMD), 1.5 µH, 6.8 A, Halbgeschirmt, 8.9 A, MPL-SE
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.5
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.013
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 6.8
Sättigungsstrom (Isat): 8.9
Produktlänge: 6
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-SE
productTraceability: No
Produktbreite: 6
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 29
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
DC Resistance (DCR): 11.5mOhm
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 6.8 A
MPL-SE6040-1R5 MPL-SE6040-1R5 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL_SE6040_1R5-2946336.pdf Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 6040, Inductance value: 1.5uH