MPL-SE6040-220
MPL-SE6040-220 Monolithic Power Systems Inc.
MPL-SE6040-220
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 22UH 2.35A 97 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 97mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.25A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.35 A
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE6040-220 - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 2.35 A, Halbgeschirmt, 2.25 A, MPL-SE Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 22µH, Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.12ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 2.35A, Sättigungsstrom (Isat): 2.25A, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MPL-SE Series, productTraceability: No, Produktbreite: 6mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE6040-220 MPL-SE6040-220 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL-SE6040-220 Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 6040, Inductance value: 22uH
на замовлення 192 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
MPL-SE6040-220 MPL-SE6040-220 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. MPL-SE6040-220 Description: FIXED IND 22UH 2.35A 97 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 97mOhm
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.35 A
Мінімальне замовлення: 8
MPL-SE6040-220 MPL-SE6040-220 Виробник : MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) 3080978.pdf Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MPL-SE6040-220 - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 2.35 A, Halbgeschirmt, 2.25 A, MPL-SE Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.12ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 2.35A
Sättigungsstrom (Isat): 2.25A
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPL-SE Series
productTraceability: No
Produktbreite: 6mm