MPL-SE6040-6R8
MPL-SE6040-6R8 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 4.4A 33 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 33mOhm
Current - Saturation (Isat): 4.1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 4.4A 33 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 33mOhm, Current - Saturation (Isat): 4.1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 4.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE6040-6R8 MPL-SE6040-6R8 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 6040, Inductance value: 6.8uH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
MPL-SE6040-6R8 MPL-SE6040-6R8 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 6.8UH 4.4A 33 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
DC Resistance (DCR): 33mOhm
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A