MPL-SE6040-8R2
MPL-SE6040-8R2 Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 4A 39 MOHM SMD
на замовлення 673 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors SemiShielded Series, size dimension: 6040, Inductance value: 8.2uH.
Інші пропозиції MPL-SE6040-8R2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPL-SE6040-8R2 MPL-SE6040-8R2 Виробник : Monolithic Power Systems Inc. Description: FIXED IND 8.2UH 4A 39 MOHM SMD
товару немає в наявності
MPL-SE6040-8R2 MPL-SE6040-8R2 Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPL_SE6040_8R2-2946507.pdf Fixed Inductors SemiShielded Series, size dimension: 6040, Inductance value: 8.2uH