MPLAD15KP130AE3
MPLAD15KP130AE3 Microchip Technology
mplad15kp.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Uni-Dir 130V 15KW 2-Pin PLAD Bag
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC PLAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: PLAD, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPLAD15KP130AE3 MPLAD15KP130AE3 Виробник : Microchip Technology mplad15kp.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 130V 15KW 2-Pin PLAD Bag
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: PLAD
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)