MPLAD15KP15CA
MPLAD15KP15CA Microchip Technology
mplad15kp.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Bi-Dir 15V 15KW 2-Pin PLAD Bag
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC PLAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 618A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: PLAD, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPLAD15KP15CA MPLAD15KP15CA Виробник : Microchip Technology mplad15kp.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 15V 15KW 2-Pin PLAD Bag
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 618A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: PLAD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)