MPLAD15KP170A
MPLAD15KP170A Microchip Technology
9522-mplad15kp-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 55A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V
Supplier Device Package: PLAD
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 189V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 55A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V, Supplier Device Package: PLAD, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 189V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.