MPLAD6.5KP26A
MPLAD6.5KP26A Microchip Technology
129479-rf01083-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC PLAD
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 154A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: PLAD
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 6500W (6.5kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC PLAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 154A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: PLAD, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 6500W (6.5kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції MPLAD6.5KP26A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
MPLAD6.5KP26A MPLAD6.5KP26A Виробник : Microchip Technology 129479-rf01083-datasheet ESD Suppressors / TVS Diodes 26V, 5%, 6500W, uni, mini-PLAD, SMT