MPM-30-12ST
MPM-30-12ST MEAN WELL USA Inc.
MPM-30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Packaging: Box
Power (Watts): 30W
Size / Dimension: 3.58" L x 1.55" W x 1.12" H (90.9mm x 39.4mm x 28.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 2.5 A
на замовлення 2601 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - MPM-30-12ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, Haushalt & Medizin, 1 Ausgänge, 30 W, 12 VDC, 2.5 A, tariffCode: 85044095, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: MPM-30 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 2.5A, Anwendungen für das Netzteil: Haushalt & Medizin, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 30W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPM-30-12ST MPM-30-12ST Виробник : MEAN WELL MPM-30-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 30W 12V 2.5A Screw Term Medical
на замовлення 838 шт:
Кількість Ціна
MPM-30-12ST MPM-30-12ST Виробник : Mean-Well USA, Inc. mpm-30-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 2.5A 30W 4-Pin
на замовлення 89 шт:
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 125 шт:
Мінімальне замовлення: 7
MPM-30-12ST MPM-30-12ST Виробник : MEAN WELL 2724923.pdf Description: MEAN WELL - MPM-30-12ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, Haushalt & Medizin, 1 Ausgänge, 30 W, 12 VDC, 2.5 A
tariffCode: 85044095
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: MPM-30 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 2.5A
Anwendungen für das Netzteil: Haushalt & Medizin
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 30W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 90 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MPM-30-12ST MPM-30-12ST Виробник : MEAN WELL MPM-30-spec.pdf AC/DC, 30.2W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 48V/0.63A, розміри 91х39.5х28.5 мм, -40...+85 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
MPM-30-12ST MPM-30-12ST Виробник : MEAN WELL MPM-30-spec.pdf AC/DC, 30.2W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 48V/0.63A, розміри 91х39.5х28.5 мм, -40...+85 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт