MPM-30-15ST
MPM-30-15ST MEAN WELL
MPM-30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC Power Modules 30W 15V 2A Screw Term Medical
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - MPM-30-15ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, Haushalt & Medizin, 1 Ausgänge, 30 W, 15 VDC, 2 A, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: MPM-30 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 2A, Anwendungen für das Netzteil: Haushalt & Medizin, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 30W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPM-30-15ST MPM-30-15ST Виробник : MEAN WELL USA Inc. MPM-30-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Power (Watts): 30W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.58" L x 1.55" W x 1.12" H (90.9mm x 39.4mm x 28.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 2 A
на замовлення 269 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
MPM-30-15ST MPM-30-15ST Виробник : MEAN WELL 2724923.pdf Description: MEAN WELL - MPM-30-15ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, Haushalt & Medizin, 1 Ausgänge, 30 W, 15 VDC, 2 A
tariffCode: 85044083
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC
Produktpalette: MPM-30 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 2A
Anwendungen für das Netzteil: Haushalt & Medizin
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 30W
на замовлення 7 шт:
MPM-30-15ST MPM-30-15ST Виробник : MEAN WELL MPM-30-spec.pdf AC/DC, 30.2W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 48V/0.63A, розміри 91х39.5х28.5 мм, -40...+85 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MPM-30-15ST MPM-30-15ST Виробник : MEAN WELL MPM-30-spec.pdf AC/DC, 30.2W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 48V/0.63A, розміри 91х39.5х28.5 мм, -40...+85 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт