MPM-30-3.3ST
MPM-30-3.3ST MEAN WELL USA Inc.
MPM-30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 20W
Packaging: Box
Power (Watts): 20W
Size / Dimension: 3.58" L x 1.55" W x 1.12" H (90.9mm x 39.4mm x 28.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 82.5%
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 6 A
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - MPM-30-3.3ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, Haushalt & Medizin, 1 Ausgänge, 19.8 W, 3.3 VDC, 6 A, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -A, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsspannung, V AC: 80V AC bis 264V AC, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -V, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -A, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: MPM-30 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 3.3VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -V, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6A, Anwendungen für das Netzteil: Haushalt & Medizin, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 19.8W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -A, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPM-30-3.3ST MPM-30-3.3ST Виробник : MEAN WELL MPM-30-spec.pdf AC/DC Power Modules 19.8W 3.3V 6A Screw Term Medical
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MPM-30-3.3ST MPM-30-3.3ST Виробник : MEAN WELL 2724923.pdf Description: MEAN WELL - MPM-30-3.3ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, Haushalt & Medizin, 1 Ausgänge, 19.8 W, 3.3 VDC, 6 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -A
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsspannung, V AC: 80V AC bis 264V AC
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -V
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -A
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: MPM-30 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 3.3VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -V
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6A
Anwendungen für das Netzteil: Haushalt & Medizin
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 19.8W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -A
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 4 шт:
MPM-30-3.3ST MPM-30-3.3ST Виробник : Mean-Well USA, Inc. mpm-30-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 6A 19.8W 4-Pin
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності
MPM-30-3.3ST MPM-30-3.3ST Виробник : MEAN WELL MPM-30-spec.pdf AC/DC, 30.2W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 48V/0.63A, розміри 91х39.5х28.5 мм, -40...+85 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MPM-30-3.3ST MPM-30-3.3ST Виробник : MEAN WELL MPM-30-spec.pdf AC/DC, 30.2W, Вхід: 80-264VAC, Вихід: 48V/0.63A, розміри 91х39.5х28.5 мм, -40...+85 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт