MPM-30-48ST
MPM-30-48ST MEAN WELL
MPM-30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 30.2W 48V 0.63A Screw Term Medical
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 30W, Packaging: Box, Power (Watts): 30W, Size / Dimension: 3.58" L x 1.55" W x 1.12" H (90.9mm x 39.4mm x 28.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 630 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPM-30-48ST MPM-30-48ST Виробник : MEAN WELL USA Inc. MPM-30-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 30W
Packaging: Box
Power (Watts): 30W
Size / Dimension: 3.58" L x 1.55" W x 1.12" H (90.9mm x 39.4mm x 28.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 630 mA
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
MPM-30-48ST MPM-30-48ST Виробник : Mean-Well USA, Inc. mpm-30-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 0.63A 30.2W 4-Pin
товару немає в наявності