MPM-45-24ST
MPM-45-24ST Mean-Well USA, Inc.
mpm-45-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.1A 50.4W 6-Pin Carton
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 45W, Packaging: Box, Power (Watts): 45W (50W Forced Air), Size / Dimension: 4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C (With Derating), Applications: Household Appliances, Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 92.5%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 1.88 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPM-45-24ST MPM-45-24ST Виробник : MEAN WELL MPM-45-spec.pdf AC/DC Power Modules 45.1W 24V 1.88A Screw Terminal
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MPM-45-24ST MPM-45-24ST Виробник : MEAN WELL USA Inc. MPM-45-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 45W
Packaging: Box
Power (Watts): 45W (50W Forced Air)
Size / Dimension: 4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 92.5%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 1.88 A
на замовлення 51 шт:
MPM-45-24ST MPM-45-24ST Виробник : MEAN WELL MPM-45-spec.pdf AC/DC, 45.1W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 24V/1.88A, розміри 109x52x33.5 мм, -30...+80 C, Screw terminal style, Medical Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MPM-45-24ST MPM-45-24ST Виробник : MEAN WELL MPM-45-spec.pdf AC/DC, 45.1W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 24V/1.88A, розміри 109x52x33.5 мм, -30...+80 C, Screw terminal style, Medical Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт