MPM-65-12ST
MPM-65-12ST MEAN WELL USA Inc.
MPM-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 65W
Packaging: Box
Power (Watts): 65W (72W Forced Air)
Size / Dimension: 4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 92.5%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 5.42 A
на замовлення 293 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - MPM-65-12ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, 113 bis 370V DC, ITE & medizinische Anwendungen, 1 Ausgänge, 65 W, tariffCode: 85044095, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsspannung, V AC: 80V AC bis 264V AC, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: MPM-65 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5.42A, Anwendungen für das Netzteil: ITE & medizinische Anwendungen, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 65W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPM-65-12ST MPM-65-12ST Виробник : MEAN WELL MPM-65-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 65W 12V 5.42A Screw Terminal
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MPM-65-12ST MPM-65-12ST Виробник : Mean-Well USA, Inc. mpm-65-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 5.96A 71.5W 6-Pin Carton
на замовлення 9 шт:
MPM-65-12ST MPM-65-12ST Виробник : MEAN WELL 3111195.pdf Description: MEAN WELL - MPM-65-12ST - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, 113 bis 370V DC, ITE & medizinische Anwendungen, 1 Ausgänge, 65 W
tariffCode: 85044095
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsspannung, V AC: 80V AC bis 264V AC
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: MPM-65 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5.42A
Anwendungen für das Netzteil: ITE & medizinische Anwendungen
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 65W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 2 шт:
MPM-65-12ST MPM-65-12ST Виробник : MEAN WELL MPM-65-spec.pdf AC/DC, 65W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 12V/5.42A, розміри 109x52x33.5 мм, -30...+80 C, Screw terminal style, Medical Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MPM-65-12ST MPM-65-12ST Виробник : MEAN WELL MPM-65-spec.pdf AC/DC, 65W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 12V/5.42A, розміри 109x52x33.5 мм, -30...+80 C, Screw terminal style, Medical Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MPM-65-12ST
MPM-65-12ST Виробник : MEAN WELL MPM-65-spec.pdf Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 65W; 12VDC
Mounting: on panel
Manufacturer series: MPM-65
Operating temperature: -30...80°C
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Body dimensions: 109x52x33.5mm
Power consumption without load: <0.1W
Number of outputs: 1
Output current: 5.42A
Output voltage: 12V DC
Power: 65W
Supply voltage: 80...264V AC
Efficiency: 92.5%