MPM-90-15ST
MPM-90-15ST MEAN WELL
MPM-90-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC Power Modules 85.05W 15V 5.67A Screw Terminal
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 85W, Packaging: Box, Power (Watts): 85W (93W Forced Air), Size / Dimension: 4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C (With Derating), Applications: Household Appliances, Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 92.5%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 5.67 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPM-90-15ST MPM-90-15ST Виробник : MEAN WELL USA Inc. MPM-90-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 85W
Packaging: Box
Power (Watts): 85W (93W Forced Air)
Size / Dimension: 4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 92.5%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 5.67 A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
MPM-90-15ST MPM-90-15ST Виробник : MEAN WELL MPM-90-spec.pdf AC/DC, 85.05W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 15V/5.67A, розміри 109x52x33.5 мм, -30...+80 C, Screw terminal style, Medical Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MPM-90-15ST MPM-90-15ST Виробник : MEAN WELL MPM-90-spec.pdf AC/DC, 85.05W, Вхід: 80-264VAC/113-370VDC, Вихід: 15V/5.67A, розміри 109x52x33.5 мм, -30...+80 C, Screw terminal style, Medical Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт