Продукція > VISHAY > MPM10011002ATS
MPM10011002ATS
MPM10011002ATS Vishay
mpm.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 1K Ohm/10K Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) ±25ppm/°C VOLT/D Molded 3-Pin SOT-23 Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук