Продукція > VISHAY > MPM20018001FTS
MPM20018001FTS
MPM20018001FTS Vishay
mpm.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 2K Ohm/8K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±25ppm/°C VOLT/D Molded 3-Pin SOT-23 Gull Wing SMD T/R
Написати відгук