MPMT1002AT5
MPMT1002AT5 Vishay Dale Thin Film
doc?60001
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: MPMT 5K 5K 0.1%ABS 0.05%RATIO T5
Resistance (Ohms): 5k, 5k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 100mW
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.113" L x 0.051" W (2.86mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Voltage Divider (TCR Matched)
Supplier Device Package: SOT-23
Height - Seated (Max): 0.044" (1.12mm)
Resistor Matching Ratio: ±0.05%
Resistor-Ratio-Drift: ±2ppm/°C
Number of Resistors: 2
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MPMT 5K 5K 0.1%ABS 0.05%RATIO T5, Resistance (Ohms): 5k, 5k, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Voltage Divider, Number of Pins: 3, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.113" L x 0.051" W (2.86mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Voltage Divider (TCR Matched), Supplier Device Package: SOT-23, Height - Seated (Max): 0.044" (1.12mm), Resistor Matching Ratio: ±0.05%, Resistor-Ratio-Drift: ±2ppm/°C, Number of Resistors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Resistance (Ohms): 5k, 5k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 100mW
Mounting Type: Surface Mount
Resistor-Ratio-Drift: ±2ppm/°C