MPQ2013AGG-33-P
MPQ2013AGG-33-P Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 50 µA
Voltage - Input (Max): 40V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 6-QFN (2x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
PSRR: 58dB ~ 41dB (100Hz ~ 1kHz)
Voltage Dropout (Max): 1.1V @ 150mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 50 µA, Voltage - Input (Max): 40V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 6-QFN (2x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, PSRR: 58dB ~ 41dB (100Hz ~ 1kHz), Voltage Dropout (Max): 1.1V @ 150mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPQ2013AGG-33-P MPQ2013AGG-33-P Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 3764 Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6QFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 40V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MPQ2013AGG-33-P Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPQ2013A_r1.07-1316617.pdf LDO Voltage Regulators 40V,150mA,Low Quiescent Current Linear Regulator