Продукція > BIVAR > MPR12-3RD12V
MPR12-3RD12V
MPR12-3RD12V Bivar
21mpr12-3xdxxv.pdf
Виробник: Bivar
IP54 Rated Sealed Panel Mount Indicators, M12 Nut and Spring Lock Washer, 12V, Red Housing, Red LED, 8mm Red Diffused Tinted Lens with Recessed Dome
Написати відгук
Description: PNL MNT 12V RED 8MM, Packaging: Bag, Voltage: 12V, Millicandela Rating: 415mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Viewing Angle: 45°, Ingress Protection: IP54, Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm), Wavelength - Peak: 625nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top.
Інші пропозиції MPR12-3RD12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR12-3RD12V Виробник : Bivar Inc. MPR12-3XDXXV.pdf Description: PNL MNT 12V RED 8MM
Packaging: Bag
Voltage: 12V
Millicandela Rating: 415mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle: 45°
Ingress Protection: IP54
Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm)
Wavelength - Peak: 625nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
товару немає в наявності
MPR12-3RD12V MPR12-3RD12V Виробник : Bivar MPR12-3XDXXV-881565.pdf LED Panel Mount Indicators 8mm Red Diff. Lens IP54 Panel Mnt. Ind.