Продукція > MULTICOMP PRO > MPR122WF120LT4E
MPR122WF120LT4E
MPR122WF120LT4E MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MPR122WF120LT4E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.12 ohm, MP LR12 Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.7mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
isCanonical: N
Widerstand: 0.12ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 6.35mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP LR12 Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 3.18mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 3880 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MPR122WF120LT4E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.12 ohm, MP LR12 Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.7mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 2W, isCanonical: Y, Widerstand: 0.12ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 6.35mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MP LR12 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 3.18mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR122WF120LT4E MPR122WF120LT4E Виробник : MULTICOMP PRO Description: MULTICOMP PRO - MPR122WF120LT4E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.12 ohm, MP LR12 Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.7mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.12ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 6.35mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP LR12 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 3.18mm