Продукція > MULTICOMP PRO > MPR122WJ050MT4E
MPR122WJ050MT4E
MPR122WJ050MT4E MULTICOMP PRO
3990222.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MPR122WJ050MT4E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 5000 µohm, MPR12 Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W, ± 5%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.7mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
Widerstand: 5000µohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 6.35mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPR12 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 3.18mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MPR122WJ050MT4E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 5000 µohm, MPR12 Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W, ± 5%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.7mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 2W, Widerstand: 5000µohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 6.35mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MPR12 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 3.18mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR122WJ050MT4E MPR122WJ050MT4E Виробник : MULTICOMP PRO 3990222.pdf Description: MULTICOMP PRO - MPR122WJ050MT4E - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 5000 µohm, MPR12 Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W, ± 5%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.7mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 2W
Widerstand: 5000µohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 6.35mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MPR12 Series
Produktbreite: 3.18mm