MPR3GD12V
MPR3GD12V Bivar
MPR3XX-881868.pdf
Виробник: Bivar
LED Panel Mount Indicators 3mm Grn LED 2 Leaded Panel Mount Indctr
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MPR3GD12V Bivar
Інші пропозиції MPR3GD12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR3GD12V Виробник : Bivar Inc. MPR3XX.pdf Description: IND METAL PNL 3MM GRN DIFF 12VDC