Продукція > BIVAR > MPR3GDW12.0
MPR3GDW12.0
MPR3GDW12.0 Bivar
MPR3XXWX_X-880410.pdf
Виробник: Bivar
LED Panel Mount Indicators 3mm Grn Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.
на замовлення 1089 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PANEL INDICATOR GREEN 2.1V, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 35°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Інші пропозиції MPR3GDW12.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR3GDW12.0 MPR3GDW12.0 Виробник : Bivar Inc. MPR3XXWX.X.pdf Description: LED PANEL INDICATOR GREEN 2.1V
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Green
Viewing Angle: 35°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1