Продукція > BIVAR > MPR3RDW12.0-CC
MPR3RDW12.0-CC
MPR3RDW12.0-CC Bivar
MPR3XXWX_X_CC-2302222.pdf
Виробник: Bivar
LED Panel Mount Indicators Standard Metal Panel Mount Indicators, 3mm Red LED with Diffused Lens, 12 In. Wire, .100 Connector.
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MPR3RDW12.0-CC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR3RDW12.0-CC Виробник : Bivar Inc. MPR3XXWX.X-CC.pdf Description: IND METAL PNL 3MM RED DIFF 12"