Продукція > BIVAR > MPR3RDW12.0
MPR3RDW12.0
MPR3RDW12.0 Bivar
MPR3XXWX_X-2301663.pdf
Виробник: Bivar
LED Panel Mount Indicators 3mm Red Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.
на замовлення 533 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PANEL INDICATOR RED 2.1V, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 2mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 20°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm), Wavelength - Peak: 700nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR3RDW12.0 MPR3RDW12.0 Виробник : Bivar Inc. MPR3XXWX.X.pdf Description: LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 2mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 20°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm)
Wavelength - Peak: 700nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1