Продукція > BIVAR > MPR3YDW12.0
MPR3YDW12.0
MPR3YDW12.0 Bivar
pgurl_2601989724981200.pdf
Виробник: Bivar
Standard Metal Panel Mount Indicator, 3mm
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 88
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PANEL INDICATOR YLW 2V, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2V, Type: LED, Millicandela Rating: 20mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 35°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm), Wavelength - Peak: 590nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR3YDW12.0 MPR3YDW12.0 Виробник : Bivar pgurl_2601989724981200.pdf Standard Metal Panel Mount Indicator, 3mm
на замовлення 98 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
MPR3YDW12.0 MPR3YDW12.0 Виробник : Bivar MPR3XXWX_X-2301663.pdf LED Panel Mount Indicators 3mm Ylw Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.
на замовлення 472 шт:
Мінімальне замовлення: 2
MPR3YDW12.0 MPR3YDW12.0 Виробник : Bivar Inc. MPR3XXWX.X.pdf Description: LED PANEL INDICATOR YLW 2V
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2V
Type: LED
Millicandela Rating: 20mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 35°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm)
Wavelength - Peak: 590nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1