MPR5BWCW12.0 Bivar Inc.
MPR5XXWX.X.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Packaging: Bag
Current: 25mA
Voltage: 4V
Type: LED
Millicandela Rating: 30mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 25°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 430nm
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Написати відгук
Description: PNL MNT BLUE W/WIRE 12", Packaging: Bag, Current: 25mA, Voltage: 4V, Type: LED, Millicandela Rating: 30mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 25°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 430nm, Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Інші пропозиції MPR5BWCW12.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR5BWCW12.0 MPR5BWCW12.0 Виробник : Bivar MPR5XXWX.X-880601.pdf LED Panel Mount Indicators 5mm Blu Clear 12in Mtl Panel Mnt Ind.