Продукція > BIVAR INC. > MPR5GCW12.0-CC
MPR5GCW12.0-CC Bivar Inc.
Виробник: Bivar Inc.
Description: IND METAL PNL 5MM GN WTR CLR 12"
Написати відгук
LED Panel Mount Indicators Standard Metal Panel Mount Indicators, 5mm Green LED with Water Clear Lens, 12 In. Wire, .100 Connector..
Інші пропозиції MPR5GCW12.0-CC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR5GCW12.0-CC Виробник : Bivar MPR3XXWX.X-CC-1659931.pdf LED Panel Mount Indicators Standard Metal Panel Mount Indicators, 5mm Green LED with Water Clear Lens, 12 In. Wire, .100 Connector.