MPR5GD12V Bivar Inc.
MPR5xx_Dwg_RevG_11-29-16.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: IND METAL PNL 5MM GRN DIFF 12VDC
Написати відгук
LED Panel Mount Indicators Standard Metal Panel Mount Indicators, Recessed, 2 Leaded, 5mm Green LED with Diffused Lens, 12VDC..
Інші пропозиції MPR5GD12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR5GD12V MPR5GD12V Виробник : Bivar MPR5XX-880393.pdf LED Panel Mount Indicators Standard Metal Panel Mount Indicators, Recessed, 2 Leaded, 5mm Green LED with Diffused Lens, 12VDC.