Продукція > BIVAR > MPR5GDW12.0
MPR5GDW12.0
MPR5GDW12.0 Bivar
pgurl_2601986116470600.pdf
Виробник: Bivar
Standard Metal Panel Mount Indicator, 5mm
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR5GDW12.0 MPR5GDW12.0 Виробник : BIVAR MPR5XXWX.X.pdf Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; recessed; green; 5VDC; Ø8mm; MPR; cables; 300mm; 5mcd
Manufacturer series: MPR
Body material: metal
Kind of indicator: recessed
Body colour: silver
Luminosity: 5mcd
LED diameter: 5mm
Mounting hole diameter: Ø8mm
Lead length: 0.3m
Operating voltage: 5V DC
Leads: cables
Plating material: chromium
Lamp colour: green
Type of light indictaor: LED
на замовлення 148 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
MPR5GDW12.0 MPR5GDW12.0 Виробник : Bivar Inc. MPR5XXWX.X.pdf Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Green
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
на замовлення 458 шт:
Мінімальне замовлення: 2
MPR5GDW12.0 MPR5GDW12.0 Виробник : Bivar MPR5XXWX_X-2301447.pdf LED Panel Mount Indicators 5mm Grn Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.
на замовлення 219 шт:
MPR5GDW12.0 MPR5GDW12.0 Виробник : Bivar pgurl_2601986116470600.pdf Standard Metal Panel Mount Indicator, 5mm