Продукція > BIVAR > MPR5HCW12.0
MPR5HCW12.0
MPR5HCW12.0 Bivar
MPR5XXWX.X-880601.pdf
Виробник: Bivar
LED Panel Mount Indicators 5mm HE Red Clr 12in Mtl Panel Mnt Ind.
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MPR5HCW12.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR5HCW12.0 Виробник : Bivar Inc. MPR5XXWX.X.pdf Description: LED PANEL INDICATOR RED 2V