MPR5HD12V Bivar Inc.
MPR5XX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: IND METAL PNL 5MM HER DIFF 12VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Panel Mount Indicators Standard Metal Panel Mount Indicators, Recessed, 2 Leaded, 5mm HE Red LED with Diffused Lens, 12VDC..
Інші пропозиції MPR5HD12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR5HD12V MPR5HD12V Виробник : Bivar MPR5XX-880393.pdf LED Panel Mount Indicators Standard Metal Panel Mount Indicators, Recessed, 2 Leaded, 5mm HE Red LED with Diffused Lens, 12VDC.