MPR5PGCW12.0 Bivar Inc.
MPR5XXWX.X.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED PANEL INDICATOR GRN 2.2V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Panel Mount Indicators 5mm P. Grn Clr 12in Mtl Panel Mnt Ind..
Інші пропозиції MPR5PGCW12.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR5PGCW12.0 MPR5PGCW12.0 Виробник : Bivar MPR5XXWX.X-880601.pdf LED Panel Mount Indicators 5mm P. Grn Clr 12in Mtl Panel Mnt Ind.