MPR5RD12V Bivar Inc.
MPR5XX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: IND METAL PNL 5MM RED DIFF 12VDC
Написати відгук
LED Panel Mount Indicators Standard Metal Panel Mount Indicators, Recessed, 2 Leaded, 5mm Red LED with Diffused Lens, 12VDC..
Інші пропозиції MPR5RD12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPR5RD12V MPR5RD12V Виробник : Bivar MPR5XX-880393.pdf LED Panel Mount Indicators Standard Metal Panel Mount Indicators, Recessed, 2 Leaded, 5mm Red LED with Diffused Lens, 12VDC.