MPS-120-24
MPS-120-24 MEAN WELL
mps-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 120W, Вхід: 85-264 VAC/120-370VDC, Вихід: 24V/5.2A, розміри 127х76х42 мм, -20...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 120W, Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.00" L x 2.25" W x 1.40" H (177.8mm x 57.2mm x 35.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 81%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 5 A.
Інші пропозиції MPS-120-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPS-120-24 MPS-120-24 Виробник : MEAN WELL mps-120-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 85-264 VAC/120-370VDC, Вихід: 24V/5.2A, розміри 127х76х42 мм, -20...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MPS-120-24 MPS-120-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. MPS-120-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 120W
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.00" L x 2.25" W x 1.40" H (177.8mm x 57.2mm x 35.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 81%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 5 A
MPS-120-24 MPS-120-24 Виробник : MEAN WELL MPS-120-spec.pdf Switching Power Supplies 120W 24V 5A