MPS-200-12
MPS-200-12 MEAN WELL
mps-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 200W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 12V/16.7A, розміри 177.8х107.2х35.5 мм, -20...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 140W, Power (Watts): 140W (200W Forced Air), Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.00" L x 4.22" W x 1.40" H (177.8mm x 107.2mm x 35.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 11.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPS-200-12 MPS-200-12 Виробник : MEAN WELL mps-200-spec.pdf AC/DC, 200W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 12V/16.7A, розміри 177.8х107.2х35.5 мм, -20...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
MPS-200-12 MPS-200-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. mpd-200-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 11.7A 200W Medical 28-Pin
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 2
MPS-200-12 MPS-200-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. MPS-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 140W
Power (Watts): 140W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.00" L x 4.22" W x 1.40" H (177.8mm x 107.2mm x 35.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 11.7 A
товару немає в наявності
MPS-200-12 MPS-200-12 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0011714267_1-2552204.pdf Switching Power Supplies 200.4W 12V/16.7A